Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 00:26

6 грудня у Шанхаї відбувся український благодійний концерт та ярмарок «Зігрій серце дитини»

08 грудня 2014, 11:01

6 грудня у Шанхаї відбувся благодійний концерт та ярмарок «Зігрій серце дитини», організований за підтримки Генерального консульства, українською громадою і шанхайською галерею сучасного мистецтва «Басай».

Участь у заході взяли понад 200 гостей та 50 організаторів, в тому числі представники дипломатичного корпусу Шанхаю (Австрії, Естонії, консули Польщі, Словаччини, Угорщини, США, Білорусі та Індії).

Головним завданням проведеної акції був збір коштів на допомогу українським дітям, які постраждали внаслідок військової агресії РФ.

Мета заходу також полягала у приверненні уваги китайської громадськості до трагічних подій, що відбуваються в Україні через військову агресію РФ, популяризації української народної та класичної музики серед китайської аудиторії (програма включала сольні вокальні та інструментальні номери, дитячий український народний танок, хоровий спів і виступ оркестру).

У рамках акції проводився благодійний ярмарок та аукціон, на якому активісти української громади продавали власноручно виготовлені сувеніри з українською символікою, картини українських художників, солодощі та прикраси ручної роботи.

За підсумками заходу Оргкомітет оголосив, що було зібрано понад 12 тисяч доларів, які будуть спрямовані на забезпечення нагальних потреб Краматорського дитячого будинку «Антошка», а також закупівлю одягу та інших речей для дітей-переселенців із регіонів східної України.