Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 21:20

Зустріч з представниками Jiaotong University

19 травня 2017, 07:21

18 травня ц.р. Генеральний консул України в Шанхаї Д.Пономаренко зустрівся з керівництвом Національного транспортного Університету Китаю  (Jiaotong University). Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань співробітництва між Україною та Китаєм в науковій сфері, обміну студентів, а також можливість започаткування конкретних науково-дослідних проектів між Національним транспортним Університетом та одним із провідних ВУЗів  України. 

Останні новини

Візит членів Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості до Генерального консульства України в Шанхаї | Сьогодні, 12:12

19 січня ц.р. Генеральний консул України в Шанхаї Д. Пономаренко зустрівся з виконавчим секретарем організаційного комітету Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості, директором шанхайської асоціації музеїв мистецтва п. Ху Муцін (www.sh-art.org).

Щодо відкриття Українського Візового Центру в Шанхаї | 12 січня, 12:20

15 січня розпочнуть роботу українські Візові Центри в Шанхаї, Пекіні та Гуанчжоу, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.