Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 21:13

ВІзит української туристичної делегації до м.Шанхай

02 червня 2017, 10:06

25-26 травня ц.р. відбувся візит до м. Шанхай української туристичної делегації, на чолі з Народним депутатом України Анною Романовою. До складу делегації також увійшли керівники низки провідних туристичних операторів нашої Держави.

25 травня під час перебування в м. Шанхай делегація провела переговори з керівництвом компанії Ctrip щодо співробітництва та просування українського туризму.

Крім того, 26 травня відбулась зустріч з керівництвом Адміністрації туризму м. Шанхай та низки найбільших туроператорів Китаю на якій було представлено туристичний потенціал України.

 

Останні новини

Візит членів Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості до Генерального консульства України в Шанхаї | Сьогодні, 12:12

19 січня ц.р. Генеральний консул України в Шанхаї Д. Пономаренко зустрівся з виконавчим секретарем організаційного комітету Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості, директором шанхайської асоціації музеїв мистецтва п. Ху Муцін (www.sh-art.org).

Щодо відкриття Українського Візового Центру в Шанхаї | 12 січня, 12:20

15 січня розпочнуть роботу українські Візові Центри в Шанхаї, Пекіні та Гуанчжоу, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.