Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 21:23

3-я Міжнародна конференція з питань культурного туризму

13 червня 2017, 10:38

8 червня ц.р. Генеральний консул України в Шанхаї Д.Пономаренко взяв участь в 3-й Міжнародній конференції з питань культурного туризму. В конференції також взяли участь представники з Єгипту, Греції, Японії та Кореї. Генеральний консул презентував відвідувачам туристичний потенціал України. Під час зустрічі також обговорювались шляхи розвитку співробітництва у сфері культури, зокрема співробітництва між музеями Китаю та України.

Останні новини

Візит членів Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості до Генерального консульства України в Шанхаї | Сьогодні, 12:12

19 січня ц.р. Генеральний консул України в Шанхаї Д. Пономаренко зустрівся з виконавчим секретарем організаційного комітету Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості, директором шанхайської асоціації музеїв мистецтва п. Ху Муцін (www.sh-art.org).

Щодо відкриття Українського Візового Центру в Шанхаї | 12 січня, 12:20

15 січня розпочнуть роботу українські Візові Центри в Шанхаї, Пекіні та Гуанчжоу, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.