Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 11:34

У Шанхаї відзначили День Соборності України

22 січня, 05:43

В Генеральному консульстві України в Шанхаї, Генеральний консул, працівники консульства  та активісти громади українців Шанхаю відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Генеральний консул України в Шанхаї Д.Г.Пономаренко нагадав присутнім хронологію основних подій в історії державотворення України, роль керівників першої Української держави у визвольній боротьбі. Провів паралелі з сучасністю незалежної України, яка знову вимушена виборювати свій суверенітет та захищати територіальну цілісність, а також, закликав українську громаду до активнішої підтримки України.

Також учасниками свята також було переглянуто документальний фільм: «Хроніки української революції».

В підсумку Генеральний консул наголосив на важливості духовного єднання українців, незалежно від їх місця проживання та громадянства.

Останні новини

Візит членів Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості до Генерального консульства України в Шанхаї | 19 січня, 12:12

19 січня ц.р. Генеральний консул України в Шанхаї Д. Пономаренко зустрівся з виконавчим секретарем організаційного комітету Шанхайської міжнародної виставки дитячого мистецтва та творчості, директором шанхайської асоціації музеїв мистецтва п. Ху Муцін (www.sh-art.org).

Щодо відкриття Українського Візового Центру в Шанхаї | 12 січня, 12:20

15 січня розпочнуть роботу українські Візові Центри в Шанхаї, Пекіні та Гуанчжоу, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.