Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 00:35

Церемонія закладання фундаменту Центру українсько-китайських культурних обмінів

05 травня, 05:27

4 травня 2018 року Посол України в КНР О.Дьомін взяв участь у церемонії закладання фундаменту Центру українсько-китайських культурних обмінів в районі Шуньї міста Пекін. На церемонії були присутні Генеральний директор Пекінської компанії культурних обмінів «Чжунйоу» Сюй Хуанань, українські дипломати, представники мистецьких кіл та ЗМІ КНР.

У своєму виступі керівник українського дипломатичного представництва зазначив, що цілеспрямована робота з заснування цього важливого закладу успішно здійснюється відповідно до Меморандуму про співпрацю та створення Центру українсько-китайських культурних обмінів, підписаного у червні 2017 року між Пекінською компанією культурних обмінів «Чжунйоу» та Посольством України в КНР. Наголошено на важливості налагодження ефективної діяльності Центру, який має стати зручною платформою для спільних українсько-китайських мистецьких, освітніх, туристичних, інвестиційних проектів.

Генеральний директор Пекінської компанії культурних обмінів «Чжунйоу» Сюй Хуанань, виступаючи з промовою перед присутніми зазначив, що співпраця між Пекінською компанією культурних обмінів «Чжунйоу» та Посольством України в КНР є довготривалою і вже було реалізовано чимало спільних проектів.

Почесні гості церемонії Народний художник України Степан Джус та заслужений художник України Тарас Джус на знак дружби між українськими митцями та Центром українсько-китайських культурних обмінів подарували Центру картину Т.Джуса “Польові квіти України”.