Генеральне консульство України в Шанхаї

, Київ 00:38

ЩОДО НОСТРИФІКАЦІЇ ДИПЛОМІВ

14 березня, 00:00

Інформуємо, що останнім часом почастішали звернення громадян України щодо легалізації та нострифікації українських документів про вищу освіту, а саме дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра, які необхідні для вирішення питань працевлаштування в Китаї.

З метою прирівняння українських дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра  до відповідних освітніх рівнів КНР функціонує Китайський Сервісний Центр Наукового Обміну (Chinese Service Center for Scholarly Exchange, скорочено - CSCSE), який є громадською організацією при Міністерстві освіти КНР. Організація CSCSE надає міжнародні освітні послуги, в тому числі здійснює нострифікацію – визнання дипломів іноземних навчальних закладів на території КНР. Громадяни України можуть звернутися за даним сайтом http://www.cscse.edu.cn та подати заявку про прирівняння свого диплому до відповідного китайського рівня (нострифікація) онлайн. Для цього потрібно зайти в розділ «Нострифікація» (学历认证), далі  «Онлайн заявка» (在线申请) та «Реєстрація» (注册:http://renzheng.cscse.edu.cn/Register.aspx). Китайська сторона зазначає, термін виконання - 15-20 днів та вартість послуги -  360 юанів.

Сайт CSCSE  ведеться китайською та англійською мовами (водночас, англомовна версія на стадії впровадження), тому рекомендуємо заповнювати відповідні розділи сайту китайською мовою.

Для отримання більш детальної інформації щодо цієї процедури звертайтеся за телефоном CSCSE: 010-62677800