• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 中文
Правила прийому громадян
Опубліковано 12 січня 2022 року о 04:41

Правила прийому


1. У період дії карантинних заходів до установи слід звертатися тільки у випадку реальної невідкладної необхідності вчинити консульську дію. 

У випадку, якщо у Вас немає нагальної необхідності звертатися до установи в умовах надзвичайної ситуації, просимо відкласти термін візиту до покращення епідемічної ситуації .


2. Категорично забороняється присутність супроводжуючих осіб. 

Діє принцип 1 консульська дія = 1 реєстрація = 1 заявник

Паспорт неповнолітнім дітям: Слід уникати особистої присутності новонароджених дітей та дітей до 12 років при оформленні їм закордонного паспорта (та/або довідки про набуття громадянства України за народженням).

Для оформлення закордонного паспорта дітям до 12 років, просимо звертатися до установи одного з батьківнотаріально засвідченою заявою-згодою на виготовлення закордонного паспорта іншого з батьків).


3. Прийом громадян здійснюється тільки і виключно за умови попередньої реєстрації відвідувачів в системі МЗС України «е-Черга»;


4. Дистанція між відвідувачами не менш ніж 2 метри;


5. В установі одночасно може перебувати не більше 2 осіб (виключно заявники без супроводжуючих осіб);


6. Обов’язкова наявність захисної маски та рукавиць;


7. Обов’язкова дезінфекція рук;


8. Обов’язкова наявність власної ручки для підпису необхідних документів;


9. Документи та бланки заяв необхідно обов’язково заповнити до прийому громадян та забезпечити наявність усіх необхідних копій;


10. Наявність підтвердження реєстрації на прийом (в роздрукованому вигляді або на смартфоні);


11. Прибути до установи необхідно вчасно - не раніше, ніж 5 хвилин перед визначеним часом та не пізніше, ніж 5 хвилин після його початку;


12. Неухильне дотримання карантинних обмежень.


УВАГА! При реєстрації новонароджених дітей та/або оформлення неповнолітнім дітям паспортного документа, їх присутність не вимагається! Просимо утриматися від візиту до Консульства з неповнолітніми дітьми, оскільки це створює загрозу для їх здоров’я та суттєво ускладнює ведення прийому під час дії карантину.


Графік прийому громадян


Понеділок - П'ятниця: 09.30-12.30, 15.00-17.00


Організація ведення прийому


Прийом громадян здійснюється тільки у разі дотримання відвідувачами вищевказаних правил.

Прибути до установи необхідно вчасно - не раніше ніж 5 хвилин перед визначеним часом та не пізніше ніж 5 хвилин після його початку (у випадку відсутності особи у вказаний час реєстрацію буде скасовано).

Консульський збір сплачується під час прийому громадян, після перевірки консулом наданого заявником пакету документів та прийняття рішення про вчинення консульської дії.

ВАЖЛИВО: Термінове повернення в Україну

У випадку втрати паспортного документа, закінчення строку дії закордонного паспорта громадян України та термінової необхідності повернення в Україну, установою оформлюється посвідчення особи на повернення в Україну та проводиться реєстрація набуття громадянства України за народженням дітям в години прийому громадян без реєстрації.

ВАЖЛИВО: Документи для новонароджених дітей

У випадку необхідності реєстрації набуття громадянства України за народженням дитині та виготовлення закордонного паспорта, немає необхідності реєструватися на вказані дії окремо - під час реєстрації необхідно обрати дію "Реєстрація набуття громадянства України за народженням та оформлення закордонного паспорта".

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux