• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • 中文
Бізнес-форум «Економіка України: сучасні виклики та нові можливості» у Шанхаї.
Опубліковано 03 грудня 2025 року о 05:45

28 листопада разом із Посольством України в Китайській Народній Республіці провели в Шанхаї бізнес-форум, присвячений економіці України в умовах війни та перспективам для іноземних інвесторів.


Особливо вдячний колегам з Посольства України в КНР за професійну взаємодію та змістовне наповнення заходу. Участь радника-посланника з економічних питань Андрія Сергієнка додала дискусії глибини та дозволила представити китайським партнерам актуальний аналіз економічної ситуації та урядових програм підтримки інвесторів.

Форум об’єднав понад 130 представників китайських приватних компаній і галузевих асоціацій, а також партнерів з Житомирської та Черкаської областей, які долучилися онлайн. Представили можливості платформи «НАЗОВНІ», обговорили перспективи агросектору, медицини, будівництва, ІТ та потенціал українських регіонів.

Китайські підприємці поділилися власним досвідом співпраці з українськими компаніями — цінний зворотний зв’язок, який допомагає нам будувати практичні, довгострокові та результативні партнерства.

Разом продовжуємо відкривати нові можливості для українсько-китайського економічного діалогу.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux